Program

20.7.
dnes
15:45

Psí ostrov

20.7.
dnes
16:00

Happy End

20.7.
dnes
18:00

Osamelosť prvočísiel| €urofilmy

Vypredané
20.7.
dnes
20:20

Tlmočník

21.7.
zajtra
15:45

Tlmočník

21.7.
zajtra
18:20

Ulica v Palerme

22.7.
nedeľaNe
16:00

Láska bez bariér

22.7.
nedeľaNe
16:15

Ulica v Palerme

22.7.
nedeľaNe
16:30

Kým prišla búrka

22.7.
nedeľaNe
18:10

Tlmočník

22.7.
nedeľaNe
18:15

Chlapi neplačú

22.7.
nedeľaNe
20:10

Rodinný priateľ

22.7.
nedeľaNe
20:20

Rock᾿n Roll

22.7.
nedeľaNe
20:30

Válek

23.7.
pondelokPo
17:50

Tlmočník

23.7.
pondelokPo
18:15

Rock᾿n Roll

23.7.
pondelokPo
20:10

Tu to musí byť

23.7.
pondelokPo
20:20

Koleso zázrakov

23.7.
pondelokPo
20:30

Chlapi neplačú

23.7.
pondelokPo
20:45

Prekliate dedičstvo

24.7.
utorokUt
17:45

Válek

24.7.
utorokUt
17:50

Rock᾿n Roll

24.7.
utorokUt
20:20

Veľká nádhera

25.7.
stredaSt
20:30

Mladosť

26.7.
štvrtokŠt
17:50

Okupácia 1968

26.7.
štvrtokŠt
18:00

Pena dní | €urofilmy

26.7.
štvrtokŠt
18:20

Následky lásky

26.7.
štvrtokŠt
18:30

Hotel Artemis

26.7.
štvrtokŠt
20:20

Ulica v Palerme

26.7.
štvrtokŠt
20:30

Kým prišla búrka

27.7.
piatokPi
15:45

Beatrice

27.7.
piatokPi
16:00

Gauguin

27.7.
piatokPi
16:15

Lajka | deťom

27.7.
piatokPi
16:30

Dubček

27.7.
piatokPi
17:55

Rodinný priateľ

27.7.
piatokPi
18:40

Hotel Artemis

27.7.
piatokPi
20:00

Válek

27.7.
piatokPi
20:20

Daj mi tvoje meno

28.7.
sobotaSo
10:30

Beatrice

28.7.
sobotaSo
10:45

Následky lásky

28.7.
sobotaSo
11:45

Odnikiaľ

28.7.
sobotaSo
13:00

Divoké historky

28.7.
sobotaSo
13:15

Láska bez bariér

28.7.
sobotaSo
13:45

Božský

28.7.
sobotaSo
15:55

Ospalá zátoka

28.7.
sobotaSo
16:00

Mečiar

28.7.
sobotaSo
16:30

Gauguin

28.7.
sobotaSo
18:20

Mŕtvy muž

28.7.
sobotaSo
20:00

Okupácia 1968

28.7.
sobotaSo
20:35

Koleso zázrakov

28.7.
sobotaSo
20:45

Hotel Artemis

29.7.
nedeľaNe
16:10

Lajka | deťom

29.7.
nedeľaNe
17:45

Božský

29.7.
nedeľaNe
18:00

Mami! | €urofilmy

29.7.
nedeľaNe
18:15

Dubček

29.7.
nedeľaNe
20:00

Ospalá zátoka

29.7.
nedeľaNe
20:15

Únos

29.7.
nedeľaNe
20:40

Kým prišla búrka

29.7.
nedeľaNe
21:00

Hotel Artemis

30.7.
pondelokPo
18:00

Amy | €urofilmy

30.7.
pondelokPo
18:15

Dubček

30.7.
pondelokPo
18:20

Tu to musí byť

30.7.
pondelokPo
18:30

Psí ostrov

30.7.
pondelokPo
20:00

Odnikiaľ

30.7.
pondelokPo
20:50

Hotel Artemis

31.7.
utorokUt
18:00

Amy | €urofilmy

31.7.
utorokUt
18:15

Odnikiaľ

31.7.
utorokUt
18:20

Veľká nádhera

31.7.
utorokUt
20:40

Hotel Artemis

31.7.
utorokUt
21:00

Parralel

Pre lepšie prispôsobenie obsahu pre Vás, bezpečnosti, meraniu štatistík návštevnosti a lepšej spätnej väzbe tento web používa cookies. Klikaním a navigovaním po stránke súhlasíte s tým, že zbierame o Vás anonymné informácie cez cookies. Viac informácií o používaní cookies na našej stránke nájdete tu.