Program

K2 Únos

20:00
dnes
22.3.

K1 Masaryk

18:00
zajtra
23.3.

K4 Viva

18:20
zajtra
23.3.

K4 Únos

20:20
zajtra
23.3.

K2 Moonlight

20:45
zajtra
23.3.

K1 Baba z ľadu

16:15
piatokPi
24.3.

K1 Masaryk

18:45
piatokPi
24.3.

K2 Viva

20:30
piatokPi
24.3.

K1 Baba z ľadu

16:15
sobotaSo
25.3.

K3 Muž, ktorý...

17:00
sobotaSo
25.3.

K4 Miesto pri mori

17:30
sobotaSo
25.3.

K1 Masaryk

18:20
sobotaSo
25.3.

K4 Paradise Trips

20:10
sobotaSo
25.3.

K2 Viva

20:45
sobotaSo
25.3.

K1 Baba z ľadu

16:00
nedeľaNe
26.3.

K4 Moonlight

18:10
nedeľaNe
26.3.

K1 Masaryk

18:30
nedeľaNe
26.3.

K4 Sámska krv

20:20
nedeľaNe
26.3.

K2 Viva

20:45
nedeľaNe
26.3.

K2 Piata loď + 39...

17:50
pondelokPo
27.3.

K1 Masaryk

18:10
pondelokPo
27.3.

K3 Ženy v socializme

18:15
pondelokPo
27.3.

K4 Viva

19:15
pondelokPo
27.3.

K3 Toni Erdmann

19:45
pondelokPo
27.3.

K2 Jackie

20:00
pondelokPo
27.3.

K1 Masaryk

18:10
utorokUt
28.3.

K3 Lidé na kře

18:15
utorokUt
28.3.

K4 Viva

18:20
utorokUt
28.3.

K3 Noc na Zemi

20:15
utorokUt
28.3.

K4 Lion

20:20
utorokUt
28.3.

K4 Paterson

18:20
stredaSt
29.3.

K2 Mlčanie

19:30
stredaSt
29.3.

K1 Masaryk

20:15
stredaSt
29.3.

K4 Viva

20:45
stredaSt
29.3.

K1 Baba z ľadu

17:45
štvrtokŠt
30.3.

K3 Zlaté opojenie

18:15
štvrtokŠt
30.3.

K2 Piata loď + 39...

18:30
štvrtokŠt
30.3.

K3 Toni Erdmann

19:45
štvrtokŠt
30.3.

K1 Masaryk

20:00
štvrtokŠt
30.3.

K2 Diera v hlave

20:30
štvrtokŠt
30.3.

K1 Únos

16:00
piatokPi
31.3.

K3 Realita

16:20
piatokPi
31.3.

K4 Baba z ľadu

16:30
piatokPi
31.3.

K1 Masaryk

18:00
piatokPi
31.3.

K2 Paterson

18:10
piatokPi
31.3.

K3 Diktátor

18:15
piatokPi
31.3.

K2 Diera v hlave

20:30
piatokPi
31.3.

K4 Viva

20:40
piatokPi
31.3.

K3 Psycho

18:15
sobotaSo
1.4.

K3 Meč a váhy

18:15
nedeľaNe
2.4.

K3 Rodinný portrét

18:15
pondelokPo
3.4.

K3 Zbojník Jurko

18:15
štvrtokŠt
6.4.

K3 Krvavá pani

18:15
piatokPi
7.4.

K3 Čarbanice

18:15
pondelokPo
10.4.

K3 Fénix (1981)

18:15
utorokUt
11.4.

K3 8 ½

18:15
štvrtokŠt
13.4.

K3 Šakal

18:15
piatokPi
14.4.

Nájdi svoj film

Kalendár podujatí

marec
27 28 1 2 3
K1 Klient | Febiofest
14:00
  piatok, 3. marec
K3 Ikarie XB 1 | Febiofest
15:00
  piatok, 3. marec
K2 Hitchcock/Truffaut | Febiofest
15:00
  piatok, 3. marec
K4 Swagger | Febiofest
15:30
  piatok, 3. marec
K1 Jackie | Febiofest
16:30
  piatok, 3. marec
K3 Koudelka fotografuje Svatou zemi | Febiofest
17:00
  piatok, 3. marec
Sprievodné podujatie: K2 Krst knihy Dejiny slovenskej kinematografie 1896 - 1969 | Febiofest
17:00
  piatok, 3. marec
K4 Motýlikovia | Febiofest
17:30
  piatok, 3. marec
K2 Radio Dreams | Febiofest
18:30
  piatok, 3. marec
K1 Vlk z Královských Vinohrad | Febiofest
18:30
  piatok, 3. marec
Sprievodné podujatie: K3 Beat Generation a film | Febiofest
19:00
  piatok, 3. marec
K4 Zbojník Jurko | Febiofest
19:30
  piatok, 3. marec
K2 Pásmo súťažných filmov I | Febiofest
20:30
  piatok, 3. marec
K1 Posledná rodina | Febiofest
20:30
  piatok, 3. marec
K3 Vytie | Febiofest
21:00
  piatok, 3. marec
K4 Heidegger in Auschwitz | Febiofest
21:30
  piatok, 3. marec
K2 Slučka | Febiofest
22:00
  piatok, 3. marec
4
K1 Pieseň mora - dabing | Febiofest
14:00
  sobota, 4. marec
Sprievodné podujatie: K2 Carte blanche Lubora Dohnala
14:30
  sobota, 4. marec
K3 Thank You for Bombing | Febiofest
15:00
  sobota, 4. marec
K4 Starci na chmelu | Febiofest
15:30
  sobota, 4. marec
K1 Baba z ľadu | Febiofest
16:00
  sobota, 4. marec
K2 Drobci | Febiofest
16:30
  sobota, 4. marec
K3 Popol a diamant | Febiofest
17:00
  sobota, 4. marec
K4 Súkromné životy | Febiofest
17:30
  sobota, 4. marec
K1 Polina | Febiofest
18:00
  sobota, 4. marec
K2 Korupčná výchova + Budujeme Slovensko: Cukrovar v Šuranoch | Febiofest
18:30
  sobota, 4. marec
K3 Hitchcock/Truffaut | Febiofest
19:00
  sobota, 4. marec
K4 Suka | Febiofest
19:30
  sobota, 4. marec
K1 Český Alláh | Febiofest
20:00
  sobota, 4. marec
K2 Pásmo súťažných filmov II | Febiofest
20:30
  sobota, 4. marec
K3 Mister Universo | Febiofest
21:00
  sobota, 4. marec
K4 Pásmo súťažných filmov I | Febiofest
21:30
  sobota, 4. marec
K1 Ospalá zátoka | Febiofest
22:00
  sobota, 4. marec
K2 Červená korytnačka | Febiofest
22:30
  sobota, 4. marec
5
K1 Červená korytnačka | Febiofest
14:00
  nedeľa, 5. marec
K2 Jánošík. Pravdivá história | Febiofest
14:00
  nedeľa, 5. marec
K3 Sladké hry minulého leta | Febiofest
15:00
  nedeľa, 5. marec
K4 Koudelka fotografuje Svatou zemi | Febiofest
15:30
  nedeľa, 5. marec
K1 FC Roma | Febiofest
16:00
  nedeľa, 5. marec
K2 Odrazy | Febiofest
16:30
  nedeľa, 5. marec
K3 Ikona | Febiofest
17:00
  nedeľa, 5. marec
K4 Obrazy (proti) extrémizmu | Febiofest + Krst knihy Film a politika
17:30
  nedeľa, 5. marec
K1 Piata loď | Febiofest
18:00
  nedeľa, 5. marec
K3 Dievča bez rúk | Febiofest
18:30
  nedeľa, 5. marec
K2 Baba z ľadu | Febiofest
18:30
  nedeľa, 5. marec
K4 Lola Montésová | Febiofest
19:30
  nedeľa, 5. marec
K3 Swagger | Febiofest
20:00
  nedeľa, 5. marec
K1 Jackie | Febiofest
20:00
  nedeľa, 5. marec
K2 Pásmo súťažných filmov III | Febiofest
20:30
  nedeľa, 5. marec
K4 Pásmo súťažných filmov II | Febiofest
21:30
  nedeľa, 5. marec
K1 Smrť Ľudovíta XIV. | Febiofest
22:00
  nedeľa, 5. marec
K2 Belgica | Febiofest
22:00
  nedeľa, 5. marec
K3 Anna | Febiofest
22:00
  nedeľa, 5. marec
6
K1 Odrazy | Febiofest
14:00
  pondelok, 6. marec
K2 Baba z ľadu | Febiofest
14:00
  pondelok, 6. marec
K3 Všichni mají pravdu? Karel Floss a ti druzí. | Febiofest
14:30
  pondelok, 6. marec
K4 Domov je tu | Febiofest
15:30
  pondelok, 6. marec
K1 Jackie | Febiofest
16:00
  pondelok, 6. marec
K2 Takí normálni vozičkári | Febiofest
16:00
  pondelok, 6. marec
K3 Filmová lázeň | Febiofest
17:00
  pondelok, 6. marec
K4 Mister Universo | Febiofest
17:30
  pondelok, 6. marec
K2 Pieseň o sivom holubovi | Febiofest
18:00
  pondelok, 6. marec
K1 Nevolaj ma syn | Febiofest
18:00
  pondelok, 6. marec
K3 Tanečnica | Febiofest
19:00
  pondelok, 6. marec
K4 Žiť svoj život + Zem bez chleba | Febiofest
19:30
  pondelok, 6. marec
K1 Hotel Úsvit | Febiofest
20:00
  pondelok, 6. marec
K2 Pásmo súťažných filmov IV | Febiofest
20:30
  pondelok, 6. marec
K3 Filmové Podlasie útočí! | Febiofest
21:00
  pondelok, 6. marec
K1 Proti svojej krvi | Febiofest
21:30
  pondelok, 6. marec
K4 Pásmo súťažných filmov III | Febiofest
21:30
  pondelok, 6. marec
K2 Ikarie XB 1 | Febiofest
22:00
  pondelok, 6. marec
7
Sprievodné podujatie: Industry Days: Works in Progress | Febiofest
10:00
  utorok, 7. marec
K1 Jackie | Febiofest
14:00
  utorok, 7. marec
Sprievodné podujatie: Industry Days: Slovensko – Rakúsko: filmoví susedia | Febiofest
14:30
  utorok, 7. marec
K3 Zákon Helena | Febiofest
15:00
  utorok, 7. marec
K4 Dievča bez rúk | Febiofest
15:30
  utorok, 7. marec
K1 Radio Dreams | Febiofest
16:00
  utorok, 7. marec
K3 Vlk z Královských Vinohrad | Febiofest
17:00
  utorok, 7. marec
K2 Posledná rodina | Febiofest
17:00
  utorok, 7. marec
K4 Jaguár | Febiofest
17:30
  utorok, 7. marec
K1 Cez kosti mŕtvych | Febiofest
18:00
  utorok, 7. marec
K3 Šípková Ruženka | Febiofest
19:00
  utorok, 7. marec
K2 Anna | Febiofest
19:30
  utorok, 7. marec
K4 Baba z ľadu | Febiofest
19:30
  utorok, 7. marec
K1 Bezbožní | Febiofest
20:30
  utorok, 7. marec
K3 Takí normálni vozičkári | Febiofest
21:00
  utorok, 7. marec
K2 Klient | Febiofest
21:30
  utorok, 7. marec
K4 Pásmo súťažných filmov IV | Febiofest
21:30
  utorok, 7. marec
8
Sprievodné podujatie: Industry Days: Filmové kluby doma a vo svete | Febiofest
11:00
  streda, 8. marec
K1 Pieseň mora - titulky | Febiofest
14:00
  streda, 8. marec
K3 Český Alláh | Febiofest
15:00
  streda, 8. marec
K2 Máme pápeža! | Febiofest
15:30
  streda, 8. marec
K4 Ikona | Febiofest
16:00
  streda, 8. marec
K1 Baba z ľadu | Febiofest
16:00
  streda, 8. marec
K3 Slučka | Febiofest
17:00
  streda, 8. marec
K4 Hrdinky zla | Febiofest
17:30
  streda, 8. marec
K2 Diera v hlave | Febiofest
17:30
  streda, 8. marec
K4 Cez kosti mŕtvych | Febiofest
19:30
  streda, 8. marec
Cez kosti mŕtvych | Febiofest
19:40
  streda, 8. marec
K3 Zjazvené srdcia | Febiofest
21:45
  streda, 8. marec
K4 Nevolaj ma syn | Febiofest
22:00
  streda, 8. marec
K1 Les, 4 ráno | Febiofest (projekcia presunutá z 19:00, ďakujeme za porozumenie)
22:00
  streda, 8. marec
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2

Prejdite myšou nad kalendár a zobrazia sa Vám podujatia. Kliknutím na podujatie zobrazíte podrobnosti.

Pre lepšie prispôsobenie obsahu pre Vás, bezpečnosti, meraniu štatistík návštevnosti a lepšej spätnej väzbe tento web používa cookies. Klikaním a navigovaním po stránke súhlasíte s tým, že zbierame o Vás anonymné informácie cez cookies. Viac informácií o používaní cookies na našej stránke nájdete tu.