Program

K4 Komorná

19:45
dnes
26.4.

K2 Paterson

20:45
dnes
26.4.

K1 Belgica

18:00
zajtra
27.4.

K2 Chatrč

18:30
zajtra
27.4.

K2 Masaryk

20:45
zajtra
27.4.

K4 Baba z ľadu

15:45
piatokPi
28.4.

K4 Zákon Helena

17:45
piatokPi
28.4.

K1 Únos

18:00
piatokPi
28.4.

K2 Paterson

18:30
piatokPi
28.4.

K3 Český Alláh

20:15
piatokPi
28.4.

K1 Belgica

20:30
piatokPi
28.4.

K2 Ospalá zátoka

20:45
piatokPi
28.4.

K4 La La Land

15:45
sobotaSo
29.4.

K3 Jackie

16:15
sobotaSo
29.4.

K3 Traja svedkovia

18:15
sobotaSo
29.4.

K2 Chatrč

18:30
sobotaSo
29.4.

K3 Český Alláh

20:20
sobotaSo
29.4.

K1 Belgica

20:30
sobotaSo
29.4.

K2 Raw

21:00
sobotaSo
29.4.

K3 Realita

16:20
nedeľaNe
30.4.

K2 Masaryk

16:30
nedeľaNe
30.4.

K1 Belgica

18:00
nedeľaNe
30.4.

K3 Vlčie diery

18:15
nedeľaNe
30.4.

K4 Moonlight

19:45
nedeľaNe
30.4.

K1 Únos

20:30
nedeľaNe
30.4.

K3 Ja tiež

20:45
nedeľaNe
30.4.

K2 Raw

21:00
nedeľaNe
30.4.

K3 Božská Ema

18:15
pondelokPo
1.5.

Nájdi svoj film

Kalendár podujatí

apríl
27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7
K2 Panel o slovenskom animovanom filme 2016 | Týždeň slovenského filmu
13:00
  piatok, 7. apríl
K2 Zlatá lýra 1. diel: Roky nádeje | Týždeň slovenského filmu
15:00
  piatok, 7. apríl
K4 Baba z ľadu
15:50
  piatok, 7. apríl
K1 Piata loď + 39 týždňov, 6 dní | do 15 rokov 3,50 €
16:15
  piatok, 7. apríl
K3 Spievaj
16:15
  piatok, 7. apríl
K2 Trabantom do posledného dychu | Týždeň slovenského filmu
17:00
  piatok, 7. apríl
K1 Cez kosti mŕtvych
18:00
  piatok, 7. apríl
K3 Krvavá pani
18:15
  piatok, 7. apríl
K4 Rodinný film | Týždeň slovenského filmu
19:00
  piatok, 7. apríl
K2 IMT Smile a Lúčnica: Made in Slovakia | Týždeň slovenského filmu
19:15
  piatok, 7. apríl
K3 T2 Trainspotting
20:15
  piatok, 7. apríl
K1 Masaryk
20:30
  piatok, 7. apríl
8
K2 Anjel pána 2 | Týždeň slovenského filmu
14:00
  sobota, 8. apríl
K4 Piata loď + 39 týždňov, 6 dní | do 15 rokov 3,50 €
15:45
  sobota, 8. apríl
K3 Spievaj
16:00
  sobota, 8. apríl
K1 Bezva ženská na krku | Týždeň slovenského filmu
16:30
  sobota, 8. apríl
K2 5 October | Týždeň slovenského filmu
17:00
  sobota, 8. apríl
K4 Cez kosti mŕtvych
17:45
  sobota, 8. apríl
K3 Malé životné etudy
18:15
  sobota, 8. apríl
K1 Teória tigra | Týždeň slovenského filmu
18:30
  sobota, 8. apríl
K2 Para nad riekou | Týždeň slovenského filmu
19:00
  sobota, 8. apríl
K3 Moonlight
20:15
  sobota, 8. apríl
K4 Ghost in the Shell
20:20
  sobota, 8. apríl
K1 Únos
20:30
  sobota, 8. apríl
KafeHaus Kino Lumière: Diskusia: Para nad riekou | Týždeň slovenského filmu
20:45
  sobota, 8. apríl
9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

Prejdite myšou nad kalendár a zobrazia sa Vám podujatia. Kliknutím na podujatie zobrazíte podrobnosti.

Pre lepšie prispôsobenie obsahu pre Vás, bezpečnosti, meraniu štatistík návštevnosti a lepšej spätnej väzbe tento web používa cookies. Klikaním a navigovaním po stránke súhlasíte s tým, že zbierame o Vás anonymné informácie cez cookies. Viac informácií o používaní cookies na našej stránke nájdete tu.