MUBI: Tri mesiace s klubovými filmami

Sleduj MUBI s Kinom Lumière tri mesiace zadarmo!

Kino Lumière je síce momentálne zatvorené, ale stále hľadá spôsoby, ako vám ponúkať zaujímavé filmy. Vďaka členstvu v sieti kín Europa Cinemas vám teraz môžeme sprostredkovať bezplatné členstvo na streamovacej platforme MUBI až na tri mesiace.

Ak ste sa nestihli v prvom kole prihlásiť na odber našich noviniek, nevadí! Link na registráciu do MUBI na tri mesiace zadarmo môžete teraz získať aj pri kúpe vstupenky z projektu Kino Lumière doma na 30.04. Prvý zradca alebo na 2.5. Zažiť to znovu. Link obdržíte pred projekciou cez email s prístupom na premietanie.

Čo je MUBI?

MUBI prináša atmosféru klubového kina do vašich obývačiek. Na platforme nájdete každý deň nový film, ktorý je k dispozícii počas 30 dní. Každý deň si tak môžete vybrať jeden z tridsiatich filmov.

Online zbierka MUBI je vyberaná z európskej a svetovej nezávislej produkcie. Mnoho z ponúkaných filmov nebolo uvedených v slovenských kinách, prípadne ich bolo možné vidieť len exkluzívne. Preto neváhajte a využite túto jedinečnú možnosť užiť si tri mesiace s kvalitnými filmami úplne zadarmo.

Upozornenie: Na platformu MUBI je potrebné zaregistrovať sa s uvedením platobných údajov, ktoré je však možné kedykoľvek v priebehu troch bezplatných mesiacov odvolať.

Všetky filmy na MUBI sú k dispozícii v originálnom jazyku s anglickými titulkami. 

Tipy: Okrem počítačov, tabletov a mobilov je MUBI možné sledovať aj na mnohých Smart TV, preverte si jeho dostupnosť na vašom zariadení.

Fotogaléria