Staňte sa frekventantom Filmového kabinetu!

Zaujal vás vzdelávací program Filmový kabinet?

Staňte sa jeho frekventantom a získajte garantovaný vstup na premietania a prednášky. 
Vstup je garantovaný len v prípade zaujatia miesta v kinosále 2 minúty pred začiatkom prednášky. Ďakujeme za porozumenie.
Najbližší semester: Najbližší semester sa pravdepodobne uskutoční v roku 2024, keďže v súčasnosti prebieha rekonštrukcia Kina Lumière - Filmový kabinet dočasne nerealizujeme. 

REGISTRÁCIA NA FILMOVÝ KABINET

Navštívte registračnú stránku Kina Lumière na portáli www.cinepass.sk, ktorá Vám umožní registráciu* a online úhradu cinepassu/registračného poplatku. Príďte na prvé stretnutie Filmového kabinetu s potvrdením o uhradení registračného poplatku (QR kód alebo PIN zo spätného emailu) a vydáme vám elektronickú kartičku – index FILMOVÉHO KABINETU, ktorý Vám umožní voľný vstup na všetky stretnutia semestra. 

 *Ak ste si už založili konto v systéme Môj cinepass, nové konto si zakladať nemusíte, stačí sa prihlásiť a uhradiť cinepass/registračný poplatok na aktuálne otvorený semester.

Cinepass Filmového kabinetu na aktuálny semester/registračný poplatok:

  • 20 EUR pre nových záujemcov
  • 15 EUR pre frekventantov predchádzajúceho semestra (zľavový voucher ste obdržali v emaile, s ktorým ste si založili konto na cinepasse)

Chcem navštíviť len niektoré prednášky a projekcie, je to možné?

Prednostný vstup na prednášky a projekcie majú registrovaní frekventanti Filmového kabinetu. V prípade voľných miest v kinosále 2 minúty pred začiatkom prednášky je umožnený vstup do kinosály aj širokej verejnosti za poplatok 5,00 EUR, resp. 4,00 EUR pre držiteľov preukazov FK, seniorov, ZŤP a ZŤPs, či 3,00 EUR pri platbe kartou Lumierka.

Registrácia je otvorená do naplnenia kapacity aktuálneho semestra.


Sprievodca registráciou

Prevedieme Vás procesom registrácie krok za krokom - trvá to len niekoľko minút! 

V prípade, že ste rozhodnutý uhradiť registračný poplatok, pripravte si prosím vašu platobnú kartu.
V prípade, že ste ako frekventant navštevovali predchádzajúci semester Filmového kabinetu, pozrite si svoju e-mailovú schránku, obddržali ste od nás zľavový kupón, vďaka ktorému zaplatíte za registráciu len 20 EUR.

1. navštívte stránku www.cinepass.sk/kabinet

2. v menu aplikácie kliknite na REGISTRÁCIA (následne vyplňte požadované údaje) - týmto krokom sa zaregistrujete, založíte si konto pre FILMOVÝ KABINET (pozn.: Ak ste si už založili konto v systéme Môj cinepass, nové konto si zakladať nemusíte, preskočte na bod 3)


3. Prihláste sa do svojho konta (kliknite v menu  na položku PRIHLÁSIŤ A REZERVOVAŤ a vyplňte vstupné údaje)

4. Kliknite v menu na KÚPIŤ CINEPASS a postupujte podľa inštrukcií v aplikácii. V prípade, že vlastníte zľavový kupón, využite ho. 


5. Vytlačte si potvrdenie o úhrade (pdf dokument Informácia o platbe) a prineste ho so sebou na prvé stretnutie aktuálneho cyklu Filmového kabinetu.

ĎAKUJEME!