Základný inštinkt | Reštaurovaná klasika

Reštaurovaná klasika

Režisérsky zostrih filmu Základný inštinkt v 4K kvalite.
Po 30 rokoch sa na plátna kín, exkluzívne (na pár dní) vracia kultový film Základný inštinkt, legendárneho holandského režiséra Paula Verhoevena. Digitálne reštaurovaný 4K režisérsky zostrih si budete môcť pozrieť 28.04. o 19:00 v kinosále FTF VŠMU (Svoradova 2)

Detektív Nick Curran (Michael Douglas) vyšetruje vraždu rockového speváka, ktorého niekto počas milovania dobodal sekáčikom na ľad. Hlavnou podozrivou zo spáchania vraždy je priateľka rockera, úspešná a mimoriadne krásna autorka kriminálnych románov Catherine Tramell (Sharon Stone). O spáchanej vražde zmysluplná spisovateľka napísala skôr ako sa stala, dopodrobna ju opisala vo svojom románe, ktorý bol publikovaný pred vraždou. Vyšetrovanie sa čo raz viac zamotáva a na povrch sa vyplavujú nečakané súvislosti.

Viac info

Základný inštinkt | Reštaurovaná klasika

Basic Instinct; Paul Verhoeven, 1992, verzie: ČT : eng

Po 30 rokoch sa na plátna kín, exkluzívne (na pár dní) vracia kultový film Základný inštinkt, legendárneho holandského režiséra Paula Verhoevena. Digitálne reštaurovaný 4K režisérsky zostrih si budete môcť na veľkom plátne opäť pozrieť 28.4. o 19:00 na FTF VŠMU (Svoradova 2). Detektív Nick Curran (Michael Douglas) vyšetruje vraždu rockového speváka, ktorého niekto počas milovania dobodal sekáčikom na ľad. Hlavnou podozrivou zo spáchania vraždy je priateľka rockera, úspešná a mimoriadne krásna autorka kriminálnych románov Catherine Tramell (Sharon Stone). O spáchanej vražde zmysluplná spisovateľka napísala skôr ako sa stala, dopodrobna ju opisala vo svojom románe, ktorý bol publikovaný pred vraždou. Vyšetrovanie sa čo raz viac zamotáva a na povrch sa vyplavujú nečakané súvislosti. Zobraziť viac

2D ČT 18