International Child Cancer Day

13. - 14. február na Kino doma

Na 15. februára každoročne pripadá Medzinárodný deň detskej rakoviny.

Cieľom tejto celosvetovej kampane je zvýšenie povedomia a informovanosti o detskej onkológií, ako aj poukázanie na problémy a výzvy, ktorým musia v súvislosti s chorobou čeliť detskí pacienti a ich blízke okolie. Zlatá stužka, ktorú si ľudia v tento deň po celom svete pripínajú je symbolom nádeje, podpory a spolupatričnosti.

V spolupráci s občianskym združením Svetielko nádeje sme pri príležitosti Medzinárodného dňa detskej rakoviny pripravili víkendový program pre všetkých malých hrdinov. 

Na projekcie si prosím vyzdvihnite nulovú vstupenku cez nákupný košík, ktorá slúži pre vstup do virtuálnej kinosály na ONLINE Kine doma: www.kino-doma.sk.

V sobotu 13.2.2021 o 16:00 si môžete pozrieť kúzelný príbeh v krásnej animácii Pieseň mora, a v nedeľu 14.2.2021 o 16:00 vás pozývame zasnívať si s Minnou pri rozprávke Minna a továreň na sny.

Ďakujeme Asociácii slovenských filmových klubov a BONTONFILM SK.

More info

Song of the Sea

Song of the Sea; Tomm Moore, 2014, versions: CD , CS

Ben, a young Irish boy, and his little sister Saoirse, a girl who can turn into a seal, go on an adventure to free the faeries and save the spirit world. Show more

2D Stream CD CS 7
More info

Dreambuilders

Dreambuilders; Kim Hagen Jensen, 2020, versions: SD : slk

It centers on Minna, a young girl who misuses her newfound ability to create and control other people's dreams to teach her bothersome stepsister a lesson. Show more

2D Stream SD U